O nás

Rádio U Pramene (RUP) vzniklo jako komunitní projekt uživatelů Fóra U Pramene. Jsme v samém začátku, takže uvítáme každou spolupráci. Cílem je vytvoření jednotlivých domácích studií, která budou poskytovat nové informace, vlastní pořady a mnoho dalšího. Doba se překotně vyvíjí a přináší řadu problémů, které můžeme zvládnout jen vlastními spojenými silami.

Aby nebyla porušována autorská práva, je hudba v našem rádiu nahrazena zvuky přírody. Taktéž ve všech převzatých pořadech jsou hudební bloky vystřiženy. U každého převzatého pořadu je uvedeno kdo a kdy jej vyrobil, včetně odkazu na domovský web autora, případně rádia.

UPOZORNĚNÍ: Svobodný vysílač, Svobodné rádio, Slobodný vysielač jsou samostatná na nás zcela nezávislá rádia. Dle našeho názoru se jedná o projekty, které si zaslouží Vaší podporu.

Provozní záležitosti a další informace naleznete ve fóru v sekci Rádio U Pramene - RUP. Pro poslech našeho rádia, ale i ostatních internetových rádií doporučujeme program Screamer rádio. Program jsme aktualizovali a nyní obsahuje databázi téměř všech internetových rádií ČR a SR. Najdete jej i s návodem k instalaci a použití zde Instalace Screamer rádia + update by Rival.

Vysílací stream
http://84.242.96.14:8000/stream

NÁVOD

Na stránce se pracuje...

Ukládání jednotlivých pořadů je zatím funkční pouze v prohlížeči Google Chrome. V ostatních prohlížečích lze pořad uložit během přehrávaní, takže klikneme pravým tlačítkem myši na tlačítko play (pauza) a z kontextové nabídky vybereme uložit.